Specjalista ds. BHP

#REQ0012351

W Kramp, bezpieczeństwo nie jest tylko punktem na liście - to serce naszej działalności! Poszukujemy Specjalisty ds. BHP, który/a chce wnieść świeże spojrzenie do świata bezpieczeństwa.

Twoje zadanie? Oczywiście, zgodność z przepisami to bazowy element, ale mówimy tu o czymś więcej. To nie jest tylko praca, to codzienne wyzwanie – kierowanie projektami, kreatywne podejście do prewencji, innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa.

Będziesz nie tylko specjalistą/specjalistką, ale także twórcą/twórczynią, eksplorującym/eksplorującą nowe kierunki. W naszym świecie każdy dzień to okazja do nowych pomysłów, testowania i rozwijania innowacyjnych rozwiązań.

Zadania:

  • Tworzenie rozwiązań BHP: prowadzanie nowatorskich strategii i rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, mających na celu poprawę warunków i kultury bezpieczeństwa.
  • Zarządzanie Projektami BHP: Kierowanie projektami z zakresu BHP, obejmując pełny cykl - od identyfikacji potrzeb, poprzez planowanie działań, aż do skutecznego wdrożenia.
  • Prewencja i Zarządzanie Ryzykiem: Realizacja działań prewencyjnych mających na celu minimalizację ryzyka zawodowego oraz aktywne zarządzanie wszelkimi aspektami bezpieczeństwa.
  • Audity i Inspekcje BHP: Przeprowadzanie audytów oraz inspekcji BHP w celu monitorowania zgodności z przepisami oraz identyfikacji obszarów poprawy.
  • Doskonalenie Kultury Bezpieczeństwa: Podejmowanie działań mających na celu budowanie świadomości i zaangażowania pracowników w kwestiach bezpieczeństwa, tworząc pozytywną kulturę pracy.
  • Szkolenia i Edukacja: Opracowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa oraz dbanie o ciągłe kształcenie pracowników w obszarze BHP.
  • Koordynacja z Innymi Działami: Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienia zgodności działań BHP z ogólnymi celami firmy oraz integrowania aspektów bezpieczeństwa w procesy operacyjne.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie z dziedziny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiająca swobodną wymianę informacji
  • Znajomość aktualnych przepisów i norm z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, aby zapewnić zgodność działań firmy z wymaganiami prawnymi
  • Biegła obsługa pakietu MS Office, zapewniająca efektywną pracę biurową.
  • Zdolność do identyfikacji, analizy i zarządzania ryzykiem zawodowym w różnych obszarach działalności firmy

Co oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku, gdzie różnorodność i otwartość na nowe pomysły są naszymi znakami rozpoznawczymi
  • Profesjonalne szkolenia, które nie tylko dostarczają wiedzy, ale również przygotują do pełnienia roli z pewnością siebie
  • Jasno określona ścieżka rozwoju, która pozwoli efektywnie rozwijać umiejętności i awansować w karierze
  • Dostęp do najnowocześniejszych narzędzi pracy, które ułatwią osiągnięcie celów i sprawią, że praca stanie się jeszcze bardziej efektywne
  • Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę, co daje poczucie bezpieczeństwa i pewność jutra
  • Nagroda roczna uzależniona od wyników, motywująca do osiągania doskonałych rezultatów
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym prywatna opieka medyczna, wsparcie dla aktywności sportowej z kartą Multisport i fundusz socjalny – bo dbamy o dobre samopoczucie!
Stare Miasto (PL)